menu

Domeny

Domena to element, od którego należy zacząć przygodę z posiadaniem własnej strony internetowej. Wybór właściwej domeny nie jest jednak zadaniem prostym. Możemy nawiązać do nazwy firmy, jej działalności, tematyki czy produktu co ułatwi pozycjonowanie konkretnego słowa kluczowego, które będzie występowało w nazwie domeny.

Nazwa domeny ma znaczenie nie tylko dla pozycjonowania strony, ale także dla łatwego zapamiętania jej przez użytkowników oraz skojarzenia z prowadzoną przez nas działalnością. Bardzo długie domeny lub domeny z trudnymi do zapamietania zwrotami nie powinny byc brane pod uwagę.

Nasza firma pomoże Państwu w znalezieniu oraz wyborze właściwej nazwy domeny, najbardziej trafnej i dopasowanej do Państwa preferencji i profilu prowadzonej działalności. Posiadamy przy tym w sprzedaży wiele domen z końcówką .pl, .com oraz .com.pl. Wszystkie oferowane przez nas domeny są aktywne oraz odpowiednio podlinkowane

Pomagamy również w zdobyciu lub przejęciu domeny o intreresującej nas nazwie. Współpracujemy z systemami, które w przypadku rezygnacji właściciela domeny potrafią ja dla nas przejąć.
 
Proponujemy Państwu także możliwości rejestracji wybranej domeny oraz utrzymywania jej na naszym własnym serwerze w promocyjnej cenie.
Jeżeli poszukują Państwo domeny dla swojej przyszłej lub obecnej strony internetowej to zapraszamy do kontakty telefonicznego lub mailowego.