menu

Galeria prac

Galerię naszych prac zaczynam od przygotowanych przez naszą firmę bardzo funkcjonalnych stron znudowanych na silniku oprogramowania Wordpress. Strony tego typu są tanie i funkcjonalne. Posiadają tę zaletę, iż można w prosty sposób zarządzać nimi oraz dowolnie je modyfikować korzystając z panelu administratora w każdej przeglądarce internetowej. Wystarczy nam dostęp do sieci internetowej.

W cenę wykonania profesjonalnej witryny na silniku Wordpress wliczany jest krótki, kurs obsługi wspomnianego panelu administracyjnego.
Strony zbudowane na silniku oprogramowania stron Wordpress posiadają możliwość zastosowania bardzo funkcjonalnych rozwiązań tzw. wtyczek. W cenę wliczona jest instalacja oraz dostosowanie konkretnych wtyczek i modułów usprawniających pracę oraz oferujących konkretne możliwości dla Państwa oraz użytkowników.

Na tworzonych stronach istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych modułów takich jak: formularze, galerie zdjęć, systemy analityczne, blokady antyspamowe, zliczające wejścia na stronę, dodatkowe menu, przyciski i łącza społecznościowe i wiele, wiele innych dostępnych funkcji.

Poniżej przedstawiamy przykładowe strony wykonane na WordPressie przez naszą firmę:


Oprócz stron wykonanych na gotowym oprogramowaniu wykonujemy także całkowicie indywidualne, autorskie rozwiązania po wcześniejszych ustaleniach z Państwem wszystkich niezbędnych szczegółów.