menu

Naklejki na wódki weselne

Przygotowanie projektu naklejek na wódkę weselną oraz ich druk to jeden z elementów proponowanych przez nas usług poligraficznych.

Projekt naklejki jest owocem prac, które są prowadzone na zasadzie kontaktu z Państwem, tak aby stworzone naklejki na wódki weselne były niespotykane, zgodne z Państwa gustem, preferencjami oraz oczekiwaniami. Projekt jest więc wykonywany zgodnie z indywidualnymi rozmowami i ustaleniami z Państwem w tym z możliwością umieszczenia zdjęć Młodej Pary

Oferujemy również gotowe projekty naklejek, z których mogą Państwo wybrać najlepsze projekty, zgodne z Państwa gustem. W przypadku braku zainteresowania gotowymi projektami możemy wykonać całkowicie autorskie, indywidualne i niepowtarzalne naklejki po wcześniejszych ustaleniach ich estetyki, treści, dostarczonych zdęć itp.

Oferowane przez nas naklejki na wódkę weselną wykonywane są w bardzo dobrej jakości druku cyfrowego lub offsetowego, dzięki czemu mają Państwo gwarancję jakości i trwałości ich wykonania. Kiepskie wykonanie etykiet może skutkować szybkim ich zniszczeniem.

Naklejki na wódki weselne są bardzo popularną formą oryginalnego i indywidualnego dekorowania butelek weselnych. Dzięki specjalnie na tę okazję przygotowanym etykietom mają Państwo możliwość uatrakcyjnienia tego wydarzenia – jednego z najważniejszych w życiu każdego człowieka.