menu

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najskuteczniejszych form promocji strony w Internecie. Sam proces pozycjonowanie polega na pracach związanych z podniesieniem pozycji danej strony w organicznych wynikach wyszukiwarki dla określonych, wcześniej wybranych słów kluczowych. Z pozycjonowanie strony bezpośrednio związany jest proces optymalizacji strony WWW, który polega przede wszystkim na  wprowadzeniu na daną stronę wartościowej, unikalnej treści, która w odpowiedni sposób nasycona jest przeznaczonymi pod pozycjonowanie słowami kluczowymi.

Drugi istotny element optymalizacji to dostosowanie kodu strony do wymagań Google np. wprowadzenie meta tagów na stronie internetowej . Optymalizacja stron ma za zadanie sprawić, aby dana strona była jak najbardziej przyjazna dla wyszukiwarek internetowych, co z kolei pozytywnie wpływa na cały proces pozycjonowanie witryny i jej miejsce w wynikach wyszukiwania. Właściwe i efektywne pozycjonowanie strony www to klucz do sukcesu.

Wysoka pozycja strony na dobrane wcześniej frazy pozwala na pozyskanie nowych Klientów, którzy poszukują konkretnych produktów lub usług związanych z Państwa działalnością. Dzięki temu klienci docierają do Państwa strony bezpośrednio poprzez zapytania zadawane wyszukiwarkom internetowym. Pozycjonowanie strony to działanie długoterminowe ale nastawione na długotrwałe efekty.


Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie stron?
  • Zwielokrotnienie ruchu na stronie WWW
  • Pozyskanie nowych Klientów
  • Zwiększenie sprzedaży oferowanych towarów lub usług
Istnieje możliwość przeprowadzenia bezpłatnego testu optymalizacji strony, oraz obliczenia kosztów pozycjonowania na wybrane frazy. Koszt miesięczny pozycjonowania zależy od Klienta i waha się od 20 do 200zł. Można równiez zakupić jednorazowo pakiet artykułów reklamowych publikowanych na naszych stronach w cenie 50zł za 10 artykułw.