menu

Reklama

Reklama to cały wachlarz elementów, które pozytywnie wpływają na postrzeganie oferowanej  marki, usług czy produktu. Jej podstawowym zadaniem jest jednak nie tylko samo kreowanie pozytywnego wizerunku, ale przede wszystkim informowanie potencjalnych kontrahentów  o naszym istnieniu oraz zaproszenie przyszłych Klientów na stronę internetową lub bezpośrednio do naszej hurtowni czy sklepu.

Szeroko pojęta reklama to jedna z głównych usług, którymi zajmuje się w sposób kompleksowy nasza firma. Skuteczna reklama to podstawa wszelkich działań, które mają przynieść konkretne i wymierne korzyści w zakresie pozyskania klientów lub wypromowania konkretnych produktów czy usług.

Wśród oferowanych przez nas kompleksowo wykonywanych usług reklamowych dla firm znajdują się:
  • Reklama internetowa stron WWW
  • Banery i tablice  reklamowe
  • Oklejanie samochodów
  • Gadżety reklamowe
  • Tablice świetlne i podświetlane

Każda z wyżej wymienionych form promocji jest innym elementem promocji, i słuzy do kreowania wizerunku konkretnego typu produktu, usługi, marki czy wydarzenia.

 
W skład reklamy internetowej wchodzi bardzo wiele elementów, wśród których najpopularniejsze są: promocja poprzez artykuły reklamowe zamieszczane w sieci z linkami reklamowymi, kampanie linków sponsorowanych, przygotowywanie banerów reklamowych umieszczanych na stronach WWW, marketing szeptany, prowadzenie forum internetowego czy zdobywanie fanów na portalu społecznościowym Facebook.

Skuteczna reklama to jednak nie tylko reklama internetowa. W przypadku wielu firm, zwłaszcza tych, które świadczą usługi lub działają głównie na rynku regionalnym bardzo skutecznym rozwiązaniem jest zastosowanie tradycyjnej reklamy, w skłąd której wchodzi między innymi tablice i banery reklamowe, gadżety,  ulotki reklamowe i plakaty oraz reklama świetlna – np. lustra weneckie. Na terenie województwa łódzkiego reklamy stacjonarne dostarczamy na nasz koszt.

Wykonujemy również napisy na samochodach i ciągnikach. Istnieje możliwość oklejenia samochodów osobowych jak rwnież ciężarowych.