menu

Tablice reklamowe

Oferujemy Państwu profesjonalnie zaprojektowane i przygotowane tablice reklamowe i szyldy z możliwością ich podświetlenia. Tablice reklamowe wykonywane na blasze lub pleksi to jedna z najbardziej rozpowszechnionych i niezwykle skutecznych form tradycyjnej reklamy. Tablice reklamowe można spotkać najczęściej jako elementy wolno stojące lub wiszące na elewacjach budynków. Bywają również tablice zawieszone na specjalnie do tego przeznaczonych konstrukcjach nośnych.

Tablice reklamowe oraz szyldy wykonywane są przy zastosowaniu druku pełno kolorowego na blasze lub pleksi. Możliwość ich podświetlenie zapewnia jeszcze większą skuteczność reklamy. Do podświetlenia projektowanych i wykonywanych przez nas tablic reklamowych wykorzystywane są plafony podświetlane diodami i jarzeniówkami.

Opracowywanie projektu tablicy lub szyldu i jej późniejsze wykonanie odbywa się w porozumieniu ze zleceniodawcą. Po akceptacji wykonanego przez nas projektu – czyli wyboru wielkości tablicy, koloru, treści reklamy oraz opcjonalnego oświetlenia, tablica reklamowa jest przez nas przygotowywana wg wcześniejszych ustaleń. Płyty są przez nas odpowiednio zabezpieczane, aby były odporne na działanie promieni UV oraz innych czynników atmosferycznych, na których działanie tablice reklamowe narażone są nieustannie.