menu

Tworzenie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem, modernizacją jak również obsługą internetowych stron WWW. Każde powierzone nam zadanie wykonania  strony konsultujemy indywidualnie ze zleceniodawcą, ustalając nie tylko wygląd strony ale również jej funkcjonalność oraz pomagamy opracować strategię zdobywania Klientów. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia staramy się poznać konkurencje oraz jej metody  promowania strony.

Podczas tworzenia stron internetowych wykorzystujemy tradycyjne i nowoczesne techniki i technologie – między innymi HTML, WordPress, FLASH, PHP, CSS, JS, XHTML, Joomla, Drupal i wiele innych. Wszystkie wykonane przez nas strony są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, szybkości wczytywania się strony, jej użyteczności dla użytkowników i znanych wyszukiwarek.

Wykonywane przez nas strony charakteryzują się całkowicie indywidualnym projektem graficznym, który jest zgodny z tematyką strony, profilem działalności firmy oraz indywidualnymi ustaleniami. Wykonujemy również indywidualną grafikę (themes) i tematy dla stron zbudowanych na systemie WordPress, Joomla, Drupal i Blogger. Istnieje możliwość postawienia takiej strony za darmo na naszym serwerze.

Wykonujemy także system CMS do istniejących już stron.System taki służy do łatwego i praktycznego zarządzania stroną bezpośrednio z panelu administratora dowolnej przeglądarki internetowej. System CMS pozwala również na edycję treści, zdjęć (w tym na życzenie oferujemy moduł aktualności, galerii zdjęć, tworzenie podstron dla głównych działów, mapki, formularz kontaktowy itp.).

Strony tworzone przez naszą firmę są wykonywane w taki sposób, aby nie tylko były estetyczne, profesjonalne i przyciągające uwagę, ale także – co ogromnie ważne – były maksymalnie funkcjonalne oraz przyjazne wyszukiwarkom internetowym, co wpływa na lepsze efekty związane np. z pozycjonowaniem ich.

Zdarzają się firmy, które tworzą interesujące od strony wizualnej strony, ale posiadają one poważne błędy oraz elementy, które są niezgodne z wytycznymi Google. Przez te czynniki strona może osiągać kiepskie wyniki w wyszukiwarce dla wielu słów kluczowych, nawet przy jej pozycjonowaniu.

Jeśli chodzi o cenę wykonywanych przez nas stron internetowych jest ona ustalana indywidualnie. Znaczenie ma przede wszystkim skomplikowanie wykonania strony. Możemy wykonać strony proste, oparte głównie o język HTML lub gotowe oprogramowanie takie jak Wordpress czy Joomla w kwocie 100-500zł. Rozbudowane strony to kwota rzędu 1200 do 3500 zł w zależności od skomplikowania zlecenia.